O nas

Kompleksowe wykonanie balustrad ze stali nierdzewnej z naszej oferty to przede wszystkim konkurencyjne ceny oraz indywidualne profesjonalne podejście, którego tak bardzo potrzebują klienci.

OLIGRADSKYI Balustrady Warszawa

Firma OLIGRADSKYI balustrady jest nowoczesną i stale rozwijającą się firmą produkującą balustrady i schody w Warszawie. Na obszarze Województwa Mazowieckiego działamy od 2019 roku.
Dbając o najwyższą jakość naszych produktów używamy materiały najwyższej jakości co pozwala nam
na świadczenie usług na wysokim poziomie. Bogaty park maszynowy nowoczesne programy projektowe oraz wykwalifikowana kadra umożliwiają nam realizację nawet najtrudniejszych projektów.
Kierujemy swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych oraz do firm.

W naszej ofercie balustrad znajdziecie Państwo między innymi: balustrady ze stali nierdzewnej, balustrady stalowe, balustrady schodowe, balustrady balkonowe i tarasowe, balustrady malowane proszkowo, balustrady ocynkowane, balustrady stalowe z wypełnieniem szklanym, balustrady nierdzewne z wypełnieniem szklanym, balustrady szklane w profilu, balustrady szklane na spigotach, balustrady szklane na rotulach, balustrady stalowo-drewniane.

W ofercie schodów samonośnych oferujemy Państwu: schody jednobiegowe proste, schody dwubiegowe z podestem, schody trzybiegowe z podestem, schody z podestem pośrednim, schody proste wychodzące z boku, schody przeciwległe z podestem, schody z wyjściem ćwierć obrotowym, schody z dwoma zabiegami, schody z trzema zabiegami.

Dlaczego warto wybrać firmę OLIGRADSKYI:

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Wykwalifikowana i doświadczona kadra
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka i terminowa realizacja zamówień
  • Szeroki asortyment balustrad stalowych, nierdzewnych i szklanych
  • Stosowane surowce najwyższej jakości
  • Setki zrealizowanych zleceń i zadowolonych klientów