Balustrady malowane

Nasza oferta

Balustrady malowane proszkowo

Malowanie metalowych powierzchni metodą proszkową to efektywne rozwiązanie, które dodatkowo sprzyja trosce o środowisko naturalne. Warto wiedzieć, że w przypadku wewnętrznych balustrad – zabezpieczających schody i półpiętra w domu – nie ma konieczności stosowania podkładów lub innych zabezpieczeń pod warstwą farby. Zapraszamy Klientów z Warszawy do kontaktu w celu omówienia szczegółów wykonania balustrady malowanej proszkowo.

Nasza oferta

Eleganckie balustrady zewnętrzne malowane proszkowo

Aby jak najdłużej móc cieszyć się nienagannym wyglądem oraz bezpieczeństwem zapewnianym przez zewnętrzne balustrady malowane proszkowo, należy odpowiednio wcześniej pokryć powierzchnię zabezpieczeniem antykorozyjnym. Klienci z Warszawy, jak również okolic cenią tę metodę wykończenia balustrad między innymi ze względu na brak nawet najmniejszych widocznych zacieków – co zwykle ma miejsce w przypadku tradycyjnych technik. Sprawdź, dlaczego warto postawić na to rozwiązanie!

Nasza oferta

Malowane proszkowo balustrady w Twoim domu pod Warszawą

Do wykończenia konstrukcji zabezpieczającej schody lub balkon można wykorzystać dowolny kolor RAL. W cenie już od 400 zł/mb otrzymasz zatem dopracowane, eleganckie balustrady malowane proszkowo na czarno, biało, grafitowo, a nawet złoto. Zachęcamy do wybrania tej bezpiecznej, ekologicznej, a przy tym najbardziej opłacalnej metody zdobienia metalowych powierzchni. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły usługi z zakresu wykonania balustrady malowanej proszkowo. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zobacz
również