Balustrady schodowe

Nasza oferta

Tanie balustrady schodowe Warszawa

Balustrada schodowa może nie tylko zwiększać bezpieczeństwo, lecz także stanowić ważny element aranżacji wnętrza albo projektu fasady. W naszej firmie łączymy te dwa aspekty, proponując solidne, a zarazem stylowe konstrukcje – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne – dla Klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Oferujemy tanie balustrady schodowe, które sprawdzą się w nowoczesnych, ale też tradycyjnych projektach. Zapraszamy!

Nasza oferta

Zewnętrzne balustrady schodowe – trwałość i elegancja

Doskonale wiemy, że w przypadku zewnętrznych balustrad schodowych kluczowa pozostaje wytrzymałość, aby mogły one spełniać swoje zadanie przez wiele lat, dlatego nasze konstrukcje charakteryzują się odpornością na warunki atmosferyczne, korozję, a także uszkodzenia.

Proponujemy zarówno minimalistyczne zewnętrzne balustrady schodowe wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, jak i malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. To idealny wybór nie tylko do domu, ale też firmy bądź obiektu użyteczności publicznej.

Nasza oferta

Stylowe wewnętrzne balustrady schodowe

Odpowiednia wewnętrzna balustrada schodowa może stać się niezwykle eleganckim uzupełnieniem całej aranżacji. Jeśli marzysz o niepowtarzalnym projekcie do swojego mieszkania, który będzie funkcjonalny, a jednocześnie przyciągający spojrzenia, skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy konstrukcje do schodów wewnętrznych w nowoczesnym stylu, na przykład łączące stal nierdzewną ze szkłem, albo dopasowane do tradycyjnych wnętrz. Skontaktuj się z nami – zrealizujemy dla Ciebie wymarzony projekt balustrady!

Nasza oferta

Artystyczne balustrady schodowe: Warszawa

Aby schodzenie i wchodzenie po schodach było bezpieczne, a przy tym komfortowe, konieczne jest zamontowanie niezbędnego elementu wykończenia, jakim są balustrady schodowe (wewnętrzne bądź zewnętrzne). Barierki te pełnią jednak jeszcze jedną istotną funkcję, czyli estetycznego uzupełnienia schodów.

Oferujemy zastosowanie różnego rodzaju materiałów, dzięki czemu precyzyjnie dopasujemy projekt balustrady do stopni drewnianych, pokrytych płytkami lub wykładziną. Sprawdź, jak pięknie mogą prezentować się balustrady wykonane z metalu, drewna czy szkła!

Nasza oferta

Nowoczesne balustrady do schodów wewnętrznych

Chcesz, by wewnętrzne schody prezentowały się jak imponujący element aranżacji otwartej przestrzeni? Zadbaj o każdy detal, w tym także oferowane przez naszą firmę tanie balustrady schodowe. Przygotujemy projekt idealnie pasujący do stylu skandynawskiego, glamour, loftowego, tradycyjnego oraz minimalistycznego.

Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, wykańczających domy lub dwupoziomowe apartamenty, jak i firmy chcące zadbać o estetykę biegu schodowego w swojej siedzibie.

Nasza oferta

Zobacz
również